W tym miesiącuW tym miesiącu2211
ŁącznieŁącznie465050
Gości On-line 96

Mecz rewanżowy z Warszawskim MWSD

W niespełna dwa tygodnie po zakończeniu meczu z Warszawskim MWSD przyszedł czas na mecz rewanżowy. Drużyny spotkały się w Lublinie przy ulicy Balladyny. Tego dnia pogoda sprzyjała rozgrywkom sportowym. Pomimo naszej porażki na wyjeździe mieliśmy nadzieję na uzyskanie korzystnego wynik u siebie. Mecz rozpoczął się o godzinie 12.30.  Po pierwszej połowie był remis 2:2. Obie bramki dla naszej reprezentacji zdobył diakon Daniel. Druga część meczu upływała na wymianie ciosów z obu stron, drużyna z Warszawy wykonywała nawet rzut karny, ale nikomu nie udało się zdobyć bramki. Ta sytuacja zmieniła się kilka minut przed końcem. Bardzo dobrej zmiany dokonała drużyna WMSD i po rzucie rożnym jeden ze zmienników przechylił szalę zwycięstwa na stronę seminarium z Warszawy.
Drużynie WMSD gratulujemy przejścia do kolejnej rundy i życzymy powodzenia w starciu z seminarium tarnowskim.